Referencje

1

Dzięki instalacji innowacyjnego systemu AQUABION problem z rdzawą wodą został ostatecznie rozwiązany, a na urządzeniach użytkowych i instalacji nie osadza się uciążliwy kamień. Niesamowite jest również to, że dzięki doskonałemu działaniu AQUABION już teraz – po kilku miesiącach zwiększyło się ciśnienie wody na wyższych kondygnacjach. Mieszkańcy wyrażają również pozytywne opinie w kwestii poprawy smaku wody.

Czytaj całość referencji

Wspólnota mieszkaniowa w Kościelisku

Przemysł mieszkaniowy i hotelarski

1

Woda wapienna dominująca w tym regionie wielokrotnie powodowała problemy w systemie, takie jak nieestetyczne plamy wapienne na armaturze i osady kamienia w rurach. Zespół naszego specjalistycznego partnera instalatora, firmy Aquateam balear, znał optymalne rozwiązanie: AQUABION.

Portomar Apartments Majorka
2

Instalując AQUABION w końcu rozwiązaliśmy problem z rdzawą wodą, a także zaoszczędziliśmy na kosztach eksploatacji soli, dozowanych środków i niższym zużyciu wody. Zadziwiające jest również to, że ciśnienie wody na wyższych piętrach już ponownie wzrosło dzięki AQUABION!, mówi Peter Seiringer, dyrektor zarządzający Julius Raab Heim.

Akademik Juliusa Raaba

3

Jesteśmy bardzo zadowoleni z ochrony przed kamieniem i korozją AQUABION od Grupy Rabmer. Woda w Sankt Florian jest bardzo wapienna. Dlatego zawsze mieliśmy problem z osadami wapiennymi, a także z rdzawą wodą ze starych ocynkowanych rur. W lutym 2019 postanowiliśmy zainstalować akwabiona w głównej wodociągu naszego kojca.

Klasztor św. Floriana

4
Byliśmy sceptyczni, czy naprawdę możemy opanować ogromny problem rdzy dzięki AQUABION. Ale obietnica gwarancji i ostatecznie świetny wynik już po 3 miesiącach całkowicie nas przekonały. Nawet po wakacyjnej przerwie nie mamy już problemów z korozją w domu.
Pan Pollhammer, dyrektor techniczny Szkoły Turystycznej Bad Gleichenberg
5

Jesteśmy entuzjastycznie nastawieni do wyników systemu oszczędzania wody i energii ECOTURBINO® oraz ochrony przed kamieniem i korozją AQUABION® firmy Rabmer. Oszczędzamy koszty operacyjne i cieszymy się, że zbliżyliśmy się o krok do naszego celu, jakim jest osiągnięcie neutralności pod względem emisji CO2 ”- powiedział Harlad Kopececk, dyrektor zarządzający BAUakademie Upper Austria, MBA.

BAUAKADEMIE OÖ

6
Dzięki AQUABION nie ma już problemów z kamieniem i rdzą w naszych rurach wodnych. A nasi klienci mogą nadal pić dobrą wodę. Nie mogło być lepiej!
Helmut Platzer, właściciel Hotelu Bayrischer Hof

Handel i przemysł

7
Dla nas sprawne działanie systemów i najwyższa jakość są absolutnie ważne, należy unikać nieplanowanych zakłóceń. Aquabion całkowicie przekonał nas swoim wydajnym działaniem, niskimi kosztami i brakiem konserwacji.
Dipl.- Ing.Herbert Schlossnikl, Dyrektor Zarządzający Vöslauer
8
Szukaliśmy wydajnego, przyjaznego dla środowiska i bezobsługowego systemu ochrony przed osadzaniem się kamienia – AQUABION® spełnia te wymagania ku naszej pełnej satysfakcji we wszystkich obszarach, w których jest przez nas używany. Będziemy nadal polegać na tym systemie Grupy Rabmer również w przyszłych projektach!
Ing.Thomas Bründl, CEO Starlim Spritzguss GmbH, Marchtrenk

9
Od 2015 roku budynek naszej firmy jest wyposażony w system ochrony przed osadzaniem się kamienia AQUABION. Od tego czasu nie mamy już problemów z wapnem i jesteśmy całkowicie zadowoleni z AQUABION. Mogę tylko gorąco polecić system Rabmer.
Gerhard Frank, dyrektor zarządzający GEBOL, Asten / Linz

10
Instalacja zakończyła się pełnym sukcesem, nie tylko przedłużając żywotność rolek, ale także znacznie obniżając koszty konserwacji rolek
Thomas Kahlen, Procter & Gamble Manufacturing
11
Dzięki AQUABION byliśmy w stanie w krótkim czasie rozwiązać nasze problemy z korozją i osadzaniem się kamienia z pełną satysfakcją!
Robert Brandner, kierownik operacyjny BĘKO Linz

12
Przez lata zainstalowaliśmy około 450 jednostek AQUABION w celu ochrony przed osadzaniem się kamienia i rdzą w naszych chłodzonych wodą tomografach rezonansu magnetycznego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich produktów i usług.
Dr. D. Thomsik-Schröpfer, Siemens AG

Prywatne gospodarstwa domowe

13
Instalujemy system ochrony przed osadzaniem się kamienia AQUABION od 2016 roku i jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani, od tego czasu nie mamy już problemów z osadzaniem się kamienia, a woda nadal dobrze smakuje!
Dr. Werner H., Dom jednorodzinny w Wolfern
14
W przeszłości mieliśmy wiele problemów z osadzaniem się kamienia na sprzęcie AGD i podczas czyszczenia. Wraz z AQUABION nasz instalator zainstalował bardzo dobrze działający system, który z przyjemnością polecamy
Sabine S, dom jednorodzinny w Leonding

15
Mieliśmy duże problemy z korozją i metalicznym smakiem naszej wody pitnej. Dzięki AQUABION udało nam się to kompleksowo rozwiązać w ciągu zaledwie 1 miesiąca. Jesteśmy absolutnie zachwyceni!
Helmut G, przedsiębiorca St. Veit am Vogau

16
Szukaliśmy rozwiązania naszego problemu z kamieniem. Sól nie wchodziła w rachubę, ponieważ my też chcieliśmy pić wodę. Ze względu na dobre referencje zdecydowaliśmy się na AQUABION. Nasze własne eksperymenty (gotowanie wody w czarnych naczyniach emaliowanych z / bez AQUABION) całkowicie nas przekonały.
Harald S, dom jednorodzinny Bad Pirawath
17
Dzięki AQUABION od ponad roku nie mamy problemu z osadami wapiennymi. Jestem bardzo zadowolona z systemu i serdecznie polecam
Laurenz P, przedsiębiorca Grieskirchen

18
W 2015 roku wymieniliśmy nasz system odkamieniania soli na AQUABION. Kamień można teraz łatwo usunąć ściereczką, a przede wszystkim: woda znów smakuje naprawdę dobrze! Jesteśmy w 100% zadowoleni z AQUABIONA
Peter P, dom jednorodzinny w Wels